911Signal

911 Signal Technology Inc. ir profesionāls signālu iekārtu ražotājs, kas izstrādā un ražo pēc sava personiskā dizaina. Uzņēmumam ir pašam sava pētniecības un attīstības (R&D) nodaļa ar patentiem transporta līdzekļu drošība sistēmās.

Produktu klāsts ietver: brīdinājuma gaismas, LED stroboskopiskās gaismas, LED brīdinājuma bākugunis, drošības bākugunis, sirēnas un skaļruņi, komutācijas bloki.

Uzņēmums stingri uzstāj uz TS16949 sertifikācijas standartu ieviešau, tajā pašā laikā, ražotā produkcija pilnībā atbilst CE, SAE, E-MARK standartiem. 90% no pašreizējā produktu klāsta tiek eksportēta uz Eiropu, Ziemeļamēriku, Austrāliju un citiem pasaules reģioniem, saņemot augstas atsauksmes no gala lietotājiem.

Decatur Electronics

Jau vairāk nekā 50 gadus, Decatur Electronics ražo sabiedriskās drošības iekārtas priekš dažādām iestādēm. Kā Amerikas Savienoto Valstu vecākais policijas ātrumu mērierīču (radaru) ražotājs, Decatur Electronics ir ilga vēsture nodrošinot sievietes un vīriešus, kas sargā mūsu sabiedrību ar policijas radariem, auto video reģistrācijas sistēmām un piekabēm ar ātruma zīmēm. Papildus nodrošinot arī produktu pēc-pārdošanas apkalpošanu.

American Emergency Products, Auto Additions, un Patrol Power kopā ar Decatur Electronics veido Soncell North America. Uzņēmums Soncell nodrošina pilnu sabiedriskās drošības industrijas risinājumu klāstu transporta līdzekļos caur Decatur Electronics un tās māsas uzņēmumu Patrol Power. Savukārt American Emergency Products un Auto Additions veic sabiedriskās drošības un likumu kontrolējošo aprīkojuma uzstādīšanu transporta līdzekļos, kas padara Decatur Electronics ražoto produkciju ļoti nozīmīgu visā valsts mērogā, mūsu daudzveidīgā uzņēmumu ģimenē.