Decatur Electronics

Jau vairāk nekā 50 gadus, Decatur Electronics ražo sabiedriskās drošības iekārtas priekš dažādām iestādēm. Kā Amerikas Savienoto Valstu vecākais policijas ātrumu mērierīču (radaru) ražotājs, Decatur Electronics ir ilga vēsture nodrošinot sievietes un vīriešus, kas sargā mūsu sabiedrību ar policijas radariem, auto video reģistrācijas sistēmām un piekabēm ar ātruma zīmēm. Papildus nodrošinot arī produktu pēc-pārdošanas apkalpošanu.

American Emergency Products, Auto Additions, un Patrol Power kopā ar Decatur Electronics veido Soncell North America. Uzņēmums Soncell nodrošina pilnu sabiedriskās drošības industrijas risinājumu klāstu transporta līdzekļos caur Decatur Electronics un tās māsas uzņēmumu Patrol Power. Savukārt American Emergency Products un Auto Additions veic sabiedriskās drošības un likumu kontrolējošo aprīkojuma uzstādīšanu transporta līdzekļos, kas padara Decatur Electronics ražoto produkciju ļoti nozīmīgu visā valsts mērogā, mūsu daudzveidīgā uzņēmumu ģimenē.

Mēs, kā autorizēts izplatītājs kopš 2006.gada esam piegādājuši vairāk nekā 200 Genesis II Select ātruma mērierīču (radara) sistēmu vienības Valsts policijai. Mēs pastāvīgi atbalstam Decatur Electronics produkciju un uzturam visas iekārtas darba kārtībā valsts mērogā. Mūsu vietējā noliktavā ir visi iespējamie komponenti, kuri palīdz nodrošināt ātru un drošu atbalstu gala patērētājam jebkurā brīdī.

Esam apmācījuši policijas inspektorus kā izmantot Decatur Electronics ierīces saskaņā ar ražotāja ieteikumiem. Saskaņā ar Latvijas likumdošanu, visa dokumentācija ir pārtulkota valsts valodā un nodota Valsts policijai ikdienas lietošanai.

Katru reizi, kad mums tiek dots uzdevums uzstādīt ātruma mērierīču sistēmu, mēs meklējam labāko risinājumu priekš gala lietotāja, ievērojot ražotāja uzstādīšanas ieteikumus, dažos risinājumos pat esam iebūvējuši radara antenas tieši jumta bākugunīs labākajam attāluma uztveršanas diapazonam.

Aicinām Jūs apskatīt attēlu galeriju, kurā ir atspoguļoti mūsu darbu rezultāti.

Papildus, veltiet arī laiku un apskatiet mūsu 2008.gada sākuma projektu - Subaru Impreza WRX - netrafarets policijas transporta līdzeklis pilnā aprīkojumā. Katra no sešām automašīnām tika aprīkota ar: SmartCar trešās paaudzes datorsistēmu, Genesis II Select ar divām Ka-antenām, audio/video pierādījumu ieraksta sistēmu, pēc īpašā projekta izveidotās speciālās slēptās drošības brīdinājuma gaismas (bākugunis), divi alternatīvie Internet platjoslas pieslēgumi un daudz ko citu... skatiet video materiālu.