Opel Insignia

Sadarbībā ar SIA "Auto Blitz" ir aprīkoti 40 operatīvie transporta līdzekļi Valsts Policijas vajadzībām Latvijas Republikas Eiropas 2015.gada prezidentūras sabiedriskās kārtības nodrošināšanai.

Jaunie Opel Insignia ir aprīkoti ar 6. paaudzes SmartCar SC-600 automatizēto kompleksu: ātrākie CDMA un LTE (4G) pieslēgumi pie Internet (IeM Informācijas Centra), ātruma mērierīce (radars), HD video kvalitātes ieraksta sistēmu, jaunās paaudzes bākugunīm (ar iebūvētu skaļruni), drukas iekārtu, pārnēsājamo terminālu (planšeti), informatīvo displeju (aizmugurē) un citi ikdienas darbam nepieciešamie instrumenti. Jaunie auto tiek aplīmēti atbilstoši LVS 63:2009/A2:2014 standartam.

Nissan e-NV200

Tiek uzstādītas jaunās bākugunis uz LSG Sky Chefs uz transporta līdzekli Nissan e-NV200 (elektromobilis), kas apkalpo Starptautisko Lidostu "Rīga" (RIX).

Tikko piegādātās bākugunis ir pilnībā sertificētas un atbilst Eiropas Kopienas ECE R65 un ECE R10 standartiem.

Bākugunīs ir iebūvētas 42 LED (gaismas diodes) ar 3W jaudu, oranžā krāsā (uzmanības pievēršanai). Gaismas diožu bākugunis ir vispiemērotākās aprīkojot elektromobili no strāvas patēriņa viedokļa. Papildus, šo bākuguņu galvenā īpašība ir tāda, ka tām ir magnēta veida stiprinājums.

Volkswagen e-UP

Sabiedriskās kārtības nodrošināšanai, tiek aprīkots Jelgavas pilsētas pašvaldības policijas operatīvais transports. Transporta līdzeklis tiek aprīkots ar jaunās paaudzes pilnībā sertificētas bākugunis, kuras atbilst Eiropas Kopienas ECE R65 un ECE R10 standartiem. Bākugunīs ir iebūvētas 92 LED (gaismas diodes) ar 3W jaudu, t.sk. zilās gaismas (pakaļdzīšanās režīms) un baltās gaismas (sānu darba uguni). 100W skaļrunis tiek uzstādīts zem motora pārsega. Gan gaismas, gan skaņas aprīkojums atbilst LVS 63:2009 /A2:2014.

Ford Ranger

Sabiedriskās kārtības nodrošināšanai, tiek aprīkots Saulkrastu pašvaldības policijas operatīvais transports. Transporta līdzeklis tiek aprīkots ar dažādiem alternatīviem datu pārraides risinājumiem, audio un video novērošanas sistēmu, piekļuvi pie IeM informācijas centra datu bāzēm, navigācijas sistēmu un citām papildus funkcijām. Operatīvais transporta līdzeklis tiek pieslēgts arī pie tiešsaistes sekošanas/kontroles novērošanās sistēmas (dispečers).

Tiek uzstādītas arī jaunās paaudzes pilnībā sertificētas bākugunis, kuras atbilst Eiropas Kopienas ECE R65 un ECE R10 standartiem. Bākugunīs ir iebūvētas 54 LED (gaismas diodes) ar 3W jaudu, t.sk. zilās gaismas (pakaļdzīšanās režīms) un baltās gaismas (sānu darba uguni). Šīs bākuguns galvenā īpašība ir tāda, ka tajā ir iebūvēts 100W skaļrunis. Gan gaismas un skaņas aprīkojums, gan transporta līdzekļa trafarēšana atbilst LVS 63:2009 /A2:2014.