HAVI Logistics

HAVI Logistics ir vispasaules vadošais loģistikas nodrošinātājs pārtikas un nepārtikas loģistikā. HAVI Logistics ir meitas uzņēmumi visās Baltijas valstīs, kas nodrošina visus nepieciešamos loģistikas pakalpojumus RIMI veikalu tīkliem. Katrai valstij ir savs izplatīšanas centrs (noliktava) un transportlīdzekļu parks, kuru ir nepieciešas pārvaldīt. HAVI Logistics autoparks galvenokārt sastāv no pavisam jauniem un moderniem transportlīdzekļiem ar augstu uzticamības līmeni, lai nodrošinātu vislabāko pakalpojumu kvalitāti.

Mēs esam aprīkojuši visus HAVI Logistics OÜ transportlīdzekļus, kas nodrošina loģistikas pakalpojumus RIMI Food Eesti ar autoparka pārvaldes ierīcēm, kā arī elektroniskām drošības plombām ar bezvadu datu pārraidi, bezvadu temperatūras sensoriem un navigācijas vienībām. HAVI Logistics OÜ transporta līdzekļu aprīkošanas procesā tika uzstādītas vairāk nekā 100 komponentes. Kopā ar HAVI Logistics OÜ vadību, esam apmācījuši cilvēkus, kā pareizi izmantot jauno transporta līdzekļu vadības sistēmu un jaunās uzstādītās iekārtas.

Mēs pastāvīgi skatāmies uz priekšu un uzklausām no mūsu klientiem jebkādus padomus, ar nolūku pievienot jaunas funkcijas, kuras paplašinās esošās transporta līdzekļu vadības sistēmu un nodrošināt vislabāko klientu apkalpošanu.

Kopš 2007.gada mēs pilnībā aprīkojām HAVI Logistics Latvijas filiāles transporta līdzekļus, ieskaitot visus apakšuzņēmēju transporta vienības. Kopā (Latvijā un Igaunijā), pašlaik ar dažāda veida transporta līdzekļu vadības sistēmas komponentēm ir aprīkoti vairāk nekā 130 transporta līdzekļi, kuri pilda klienta vajadzības, mēs turpinām jaunināt šīs ierīces ar dažādu funkcionalitāti pēc klienta pieprasījumiem.