servisa centrsServisa centrs – tā ir augsti kvalificētas speciālistu komanda ar lielu atbildības sajūtu un lielu pieredzi mūsdienīgo elektronisko sistēmu diagnostikā un instalācijā uz auto transporta.Tās ir datorsistēmas un monitoringa iekārtas, video un audio instalācijas, ātruma noteikšanas iekārtas un dažādu gaismas un skaņas brīdinājuma sistēmas. Liela daļa no uzskaitītā tiek ražots akciju sabiedrībā "Inkomerc Holding".

Produkcija tiek uzstādīta uz vieglā un smagā autotransporta, kā ari operatīva transporta no dažādām ministrijām un pārvaldēm – piemēram: ceļu policijas automašīnas, ātrās palīdzības automašīnas utt.

Kompānija pievērš lielu uzmanību sava produkta integrācijai un tā pilnvērtīgam atbalstam dažādās standarta un nestandarta situācijās. Visi garantijas un pēc garantijas darbi tiek veikti stingri pēc līguma. Augstie garantijas kritēriji tiek panākti pateicoties tehnoloģiskajiem un uzstādījuma izmēģinājumiem.

Servisa centrs saviem klientiem nodrošina vispārēju tehnisko palīdzību, ieskaitot distancēto on-line programmnodrošinājuma atjauninājumu attālinātā veidā gan mobilajiem, gan stacionārajiem objektiem.

Laipni lūdzam mūsu speciālā aprīkojuma uzstādīšanas bilžu galerijā!